تبلیغات
قیمت گن ساعت شنی - مطالب اردیبهشت 1395

راهنمای خرید گن لاغری

نویسنده :arena ebadati
تاریخ:شنبه 18 اردیبهشت 1395-09:24 ق.ظ

بزرگ‌تر یا كوچك‌تر از سایز نخرید

هرگز فقط به برچسب یا مارك یك لباس و نوشته‌های روی آن یا حتی صحبت‌های فروشنده یا یك دوست اعتماد نكنید. قبل از خرید، حتما آن را تن كنید. ممكن است سایز شما و سایزی كه روی لباس نوشته شده، یكی به نظر برسد اما یك سایز كوچك‌تر یا بزرگ‌تر مناسب شما باشد. بعد از پرو، اندازه‌ای كه در آن احساس راحتی بیشتری دارید، انتخاب كنید. یكی از اشتباه‌های رایج خانم‌ها، انتخاب گن كوچك‌تر از سایز خودشان است. این كار باعث بروز چین‌های ریز روی پوست می‌شود، درحالی كه انتخاب گن مناسب به صافی پوست كمك می‌كند.راهنمای انتخاب گن


سفید نخرید

هرگز گن سفید رنگ انتخاب نكنید. بهترین رنگ برای لباس‌های زیر فرم‌دهنده، كرم و مشكی است. حتی زیر یك لباس سفید نیز گن كرم‌رنگ زیباتر است.

لباسی را كه برای آن گن می‌خرید، همراه ببرید

اگر قرار است گن را با لباس خاصی تن كنید (لباس عروس یا مجلسی) حتما لباس را هنگام پرو گن همراهتان ببرید. گاهی پوشیدن گن همراه این‌گونه لباس‌ها به جای اینكه اندام را زیباتر نشان دهد، آن را نازیبا جلوه می‌دهد. ممكن است خط كمر گن از روی لباس مشخص باشد یا گن باعث لاغرشدن یك اندام و بیرون‌زدن گوشت و پوست در ناحیه‌ای دیگر شود. در ضمن اگر لباس همراهتان باشد، می‌توانید گن را با قد و رنگ آن هماهنگ كنید.

به جنس پارچه دقت كنید

بهتر است گن از جنس لیزی مثل مخلوطی از پلی‌استر و اسپاندكس باشد. ابریشم و ژرسه نیز مناسب هستند كه خط دوخت آنها از روی لباس مشخص نمی‌شود.


جنس گن لاغری


به شكل بدنتان توجه كنید

لباس‌های زیر فرم‌دهنده مختلفی در بازار موجود است. برخی از انواع آنها تمام اندام را جمع می‌كنند اما برخی دیگر قسمت سینه یا باسن را نمی‌پوشانند، بنابراین با توجه به اندازه اندام خود گن مناسبتان را انتخاب كنید.

فقط گاهی بپوشید

گن معمولا انجام حركات بدن و كشسانی پوست را كاهش می‌دهد پس از آن در برخی از شرایط و موقعیت‌ها استفاده كنید. فراموش نكنید فقط پوشیدن گن به لاغرشدن كمك نمی‌كند بلكه این لباس‌ها می‌توانند برای چند ساعتی یكی، دو سایز شما را لاغرتر نشان دهند. اگر می‌خواهید واقعا سایز كم كنید، باید به فكر رژیم غذایی صحیح و ورزش باشید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فروش آنلاین گن ساعت شنی

نویسنده :arena ebadati
تاریخ:یکشنبه 12 اردیبهشت 1395-09:57 ق.ظ

فروش آنلاین گن ساعت شنی  اورجینال شروع شد . این گن دارای خاصیت چربی سوزی در شکم و پهلو است و باعث ایچاد وزن ایده ال در فرد می شود با داشتن این گن ظرف مدت چند ماه چربی های دورشکم و پهلویتان را از بین برده و تناسب اندام مناسبی را برای شما فراهم می کند . گن ساعت شنی اورجینال  دارای 7 ردیف هوک (قلاب فلزی) بوده که قابل تنظیم در سایزها ی مختلف می باشد . جنس این گن از الیاف لاتکس است و دارای قابلیت چربی سوزی می باشد و داخل گن از فنرهای مخصوص استفاده شده که باعث می شود  که گن در بدنتان به هیچ عنوان لول نشده  و به سمت بالا جمع نشود.

گن لاغری هوک دار شنی Neotex TM جنس درجه یک گارانتی دارفروش آنلاین گن لاغری


این گن در رنگ های متفاوت برای سلیقه های مختلف طراحی شده و دارای مجوز وزارت بهداشت است و گارانتی و خدمات پس از فروش دارد .


خرید آنلاین گن لاغری

خاصیت گن ساعت شنی اورجینال : 

گن ساعت شنی مناسب جهت استفاده در زمان تمرینات ورزشی پیاده روی و..
-مناسب جهت استفاده زیر لباس بعنوان گن
-کاهش یک تا دو سایز بلافاصله بعد از پوشیدن
-فرم گرفتن کمر پس از استفاده مداوم
-آب شدن و از بین رفتن چربی در ناحیه شکمی در نتیجه استفاده مداوم
-استفاده از الیاف ۱۰۰ لاتکس طبیعی جهت تسریع در عمل چربی سوزی و افزایش دمای میانی بدن


خرید و فروش گن لاغری
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فروش گن ساعت شنی اورجینال

نویسنده :arena ebadati
تاریخ:چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395-09:42 ق.ظ

گن ساعت شنی اورجینال معروف به گن فارابیوتی محصولی کاملا مفید و بی خطر برای سوزاندن چربی های دور شکم و پهلو می باشد اگر تمام راههای از بین بردن چربی پهلو و شکم تان را امتحان کرده و به نتیجه ای نرسیده اید. پیشنهاد می کنم ، با این  گن ساعت شنی ظرف مدت چند ماه به وزن ایده ال رسیده و تاثیر فوق العاده آن را مشاهده می کنید فقط کافیست یکبار امتحان کنید و اطرافیانتان را شگفت زده می کنید . 


گن سافت شنی فارابیوتی


گن ساعت شنی اورجینال دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و در رنگ های مختلف عرضه می شود و قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد .

انواع رنگ های گن شنی فارابیوتی اورجینال


مشخصات کامل گن ساعت شنی اورجینال معروف به گن فارابیوتی : 

1.جنس این گن از الیاف لاتکس می باشد که دارای قابلیت چربی سوزی می باشد و داخل گن از فنرهای مخصوص استفاده شده که باعث میشود گن در بدنتان به هیچ عنوان لول نشود و به سمت بالا جمع نشود.
2.گن ساعت شنی مناسب جهت استفاده در زمان تمرینات ورزشی پیاده روی و..
3.مناسب جهت استفاده زیر لباس بعنوان گن
4.کاهش یک تا دو سایز بلافاصله بعد از پوشیدن
5.فرم گرفتن کمر پس از استفاده مداوم
6.آب شدن و از بین رفتن چربی در ناحیه شکمی در نتیجه استفاده مداوم
7.استفاده از الیاف ۱۰۰ لاتکس طبیعی جهت تسریع در عمل چربی سوزی و افزایش دمای میانی بدن


 خرید گن شنی فارابیوتی اورجینال

گن لاغری هوک دار شنی Neotex TM اصل درجه یک گارانتی دار

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()